آرش گیتی هستم؛ هم‌بنیان‌گذار و طراح محصول وندار

رشته تحصیلی من «عمران» بود اما دل در گرو دنیای دیگری داشتم. از سال ۱۳۸۲ طراحی را شروع کردم. به صورت خودآموز ادامه دادم و به واسطه طراحی صدها محصول و چندین پروژه در سطح ملی، تجارب خوبی اندوختم اما باور دارم که نباید ایستاد، پس هنوز هم در حال یادگیری هستم.

به توسعه رایگان دانش و تجربه در جامعه طراحان اعتقاد دارم چرا که شکوفایی استعدادها در نهایت باعث پیشرفت کل جامعه می‌شود. چند سال اخیر را به صورت داوطلبانه مربی استارتاپ‌های زیادی بودم و همراه آنها پیشرفت کردم و به این کار ادامه خواهم داد. همچنین به عنوان لیدر تهران «بنیاد طراحی تعاملی»، با همراهی دوستان از ۳ سال پیش مشغول برگزاری دورهمی‌هایی با محوریت تجربه کاربری هستیم. آموزش و انتقال تجربه برای من یک بازی برد-برد است.

بعد از سال‌ها خاک خوردن در فضای کارآفرینی، سال ۹۷ به همراه جمعی خلاق، حرفه‌ای و دوست داشتنی محصول بی‌نظیری به اسم «ونـدار» را خلق کردیم تا پاسخگوی نیازهای کسب‌و‌کارها در حوزه خدمات مالی باشد. اکنون «خانه وندار» محیط گرم و صمیمی برای من و دوستانم است تا با آرامش کامل بر روی اهدافمان تمرکز کنیم.

وندار سومین تجربه کارآفرینی من است و محصولی که امید دارم به واسطه اون، بزودی کل رزومه‌ام رو در هر جایی پاک کنم و جایش بنویسم: «من از هم‌بنیان‌گذاران وندار هستم»